מופעים מוזיקליים

מגוון הופעות של נגנים והרכבים גליליים

רוצים להרגיש את הרוח הגלילית קרוב קרוב אל הלב?

מגוון מופעים מוזיקליים של פסיפס אומנים גלילי, שיביאו אליכם את רוח המרחבים והטבע הירוק.
את המופעים תוכלו לשלב במסגרת טיול לצפון, בשעות הערב או במהלך היום, אצלנו בצפת או אצלכם במלון. ניתן כמובן להזמין כל אחד מהמופעים לכל מקום בארץ.

חוצה גליל

מסע מוזיקלי עם מיאל - מוזיקאי יוצר המתגורר בגליל

מפגש מוזיקלי עם מיאל, מוזיקאי יוצר המתגורר בגליל. במופע נשזרים הנופים, הדמויות, השירים והסיפורים הגליליים, כולל שירים מוכרים ואהובים, עם המסע האישי של מיאל בעולם המוזיקה ובחיים בכלל. 

ניתן להזמין מופע בהרכב מלא או מופע סולו אקוסטי.

נגני כליזמר

מופע מרענן ואותנטי עם נגני כליזמר צפתיים

נגן וידאו
אמנם פעם בשנה, בפסטיבל הכליזמרים מתמלאת צפת בקהל רב, וצלילי המוזיקה נשמעים מכל סמטה, אך נגני הכליזמר פועלים בעיר במשך השנה כולה. אם תרצו מופע משמח וקליל שיכניס אתכם לאווירה של שמחה יהודית כמו בעיירות של פעם, תוכלו להינות ממופע פרטי של נגני כליזמר צפתיים אותנטיים. ניתן לשלב מופע כליזמרים במהלך סיור בצפת, כמופע ערב בבית המלון או בכל מקום אחר שתבחרו.

נגנים אתניים

מגוון נגנים והרכבים מוזיקליים אתניים

כדי לספר לכם על המופע, יכולנו לכתוב כאן מילים יפות ורבות שיתארו לכם את מה שאנחנו רוצים שתחוו.
אבל במקום זאת, צירפנו לכם סרטון קצר.
אז פשוט צפו בו… ובכל זאת כמה מילים: במופעים משולבים כלים אתניים כגון: קמנצ'ה פרסי, סיטאר, עוד, כלי הקשה מיוחדים, סנטור כלי נשיפה ועוד.
נגן וידאו

קול השופר

סדנה מרתקת בליווי מופע מוזיקלי

נגן וידאו
אנו מבקשים להזמין אתכם לחוויה רב חושית מרתקת הכוללת סדנא המלווה במופע מוזיקלי עם הסברים על השופר וכלי נגינה עתיקים שונים עם הקבלות לתרבויות שונות. המשתתפים מתנסים בנגינה על כלי נשיפה מיוחדים. נסיים בניגוני תפוצות ישראל השונות, מבית המקדש ועד ימינו אנו.
נגישות
לוגו של וואטסאפ